Kerkdiensten

 

Zondag 03 november
10.00 uur – ds. Ds. A.T. van Blijderveen                 Veenendaal
Psalm: 17 vers 3
Organist: J. Gooijer
18.30 uur – ds. B. M. van de Bosch                          Linschoten
Psalm: 22 vers 16
Organist: E. J. van Diermen
Collecten: Diaconie en najaarscollecte G.Z.B.

Woensdag 06 november Dankdag
19.30 uur – ds. G. H. Kruijmer                                   Lage Vuursche
Psalm: 79 vers 1
Organist: E. J. van Diermen
Collecten: Dankdag voor gewas en arbeid

Zondag 10 november
10.00 uur – ds. Joz. A. de Koeijer                             Ermelo
Psalm: 118 vers 1
Organist: E. J. van Diermen
18.30 uur – ds. E. E. Bouter                                        H. I, Ambacht
Psalm: 84 vers 5
Organist: J. Gooijer
Collecten: Eredienst en Werelddiaconaat
Hulp in de wijk / Capelle Schollevaar.

Zondag 17 november voorber. H. A.
10.00 uur – ds. C. van de Scheur                              Eemnes
Psalm: 120 vers 1
Organist: J. Gooijer
18.30  uur – ds. J. Bogerd                                            Ermelo
Psalm: 23 vers 1
Organist: E. J. van Diermen
Collecten: Eredienst en kerkbode

Zondag 24 november H. A.
10.00 uur – ds. G. H. Kruijmer                                   Lage Vuursche
Psalm: 73 vers 12
Organist: E. J. van Diermen
18.30  uur – ds. A. J. Sonneveld Dankz.H. A.        Lopik
Psalm: 145 vers 6
Organist: J. Gooijer
Collecten: Eredienst en Stichting de Herberg

Zondag 01 december
10.00 uur – Prop. G. A. van Ginkel                           Maartensdijk
Psalm: 27 vers 7
Organist: J. Gooijer
18.30  uur – ds. G. H. Kruijmer                                  Lage Vuursche
Psalm: 29 vers 6
Organist: E. J. van Diermen
Collecten: Diaconie en I.Z.B.

Zondag 08 december
10.00 uur – ds. G. H. Kruijmer                                   Lage Vuursche
Psalm: 118 vers 14
Organist: E. J. van Diermen
18.30  uur – ds. M. v. d. Zwan                                    Westbroek
Psalm: 84 vers 5
Organist: J. Gooijer
Collecten: Eredienst en kerkrentmeesters